SEIZOEN 2015 - 2016
Weertelefoon trainingen: 06-49340130

Funkey

EHBO

Contact

H.V. De Terriërs
072- 5334835

Adres
Het Zevenhuizen 52
1852 JC Heiloo

Postadres
Postbus 265
1850 AG Heiloo

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 1 okt - zon 2 okt - zat 8 okt - zon 9 okt - zon 16 okt - zon 23 okt - zon 30 okt - zon 6 nov -


laat schema zien voor  

1 oktober | ABC Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   7145   MHC Alliance JA1

45 

14:15  16:00  uit    route    
JA2   7320   HC Bloemendaal JA4

 

13:45  14:15  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: 2_Spelers DJ2
JB1   7312   WFHC JB1

45 

09:15  11:00  uit    route    
JC1   7241   WFHC JC1

 

09:45  10:45  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Kevin Guikers en Thimo Dekker
JC2   7247   Hockey Vereniging Mijdrecht JC1

60 

14:30  16:00  uit    route    
JC3   7601   HC Bloemendaal JC5

30 

12:00  13:00  uit    route    
   KNHB: Let op: wijziging dd 15-09-2016  
 
MA1   7649   Pinoké MA3

 

15:00  16:00  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Mark Wagter en Perry Bosboom
MA2   7469   K.H.C. Strawberries MA2

 

14:30  15:15  thuis  Veld 3 (Zand)    
Fluiten: Miranda Beers-van Tiel en Dirk de Jager
MA3   7464   MHC Castricum MA4

15 

14:45  15:30  uit    route    
MA4   7643   Alkmaarsche M.H.C. MA4

15 

16:45  17:30  uit    route    
MB1   7277   MHC de Reigers MB1

45 

10:45  12:30  uit    route    
MB2   7264   MHC de Kikkers MB4

 

13:15  14:00  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: René van de Sanden en Heleen Kleuver
MB3   7619   Overbos MB3

 

17:15  17:45  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Marie-Claire Hessing en Maaike Jaspers
MB4   7433   HIC MB5

45 

12:15  13:30  uit    route    
MC1   7356   MHCHBS MC2

30 

14:30  16:00  uit    route    
MC2   7535   HV Myra MC2

 

14:45  15:30  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: 2_Spelers DJ2
MC3   7166   Hockeyclub VVV MC3

 

13:15  13:45  thuis  Veld 3 (Zand)    
Fluiten: 2_Spelers DJ2
MC4   7520   Overbos MC5

 

12:00  12:30  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Eva Koops en Beaudine Ran
MC5   7163   AHC IJburg MC5

 

16:30  17:00  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: Babs Groot en Anne Verschut
MC6   7149   MHC de Kikkers MC8

45 

12:00  13:15  uit    route    
MC7   7330   WFHC Enkhuizen MC1

40 

09:50  11:00  uit    route    


1 oktober | EF jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1   2865   MHCHBS J8E2

 

09:15  09:45  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: Veld 3CD  
Veld uitzetten.
J8E2   2980   M.H.C. Purmerend J8E1

45 

07:45  09:00  uit    route    
   KNHB: 2-AB  
 
J6E1   2934   MHC Alliance JE1

45 

08:45  10:00  uit    route    
   KNHB: 6b  
J6E2   3043   MHC de Reigers JE3

 

09:15  09:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: Veld 2D  
Veld uitzetten en opruimen.
 
JF1   2966   K.H.C. Strawberries JF1

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: Veld 2A  
Veld opruimen.
 
M8E1   2943   H.C. HISALIS M8E3

60 

09:00  10:30  uit    route    
M8E2   3069   Hockeyclub VVV M8E1

 

10:30  11:00  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: Veld 3CD  
Veld opruimen.
 
M6E1   2901   AH & BC ME11

 

09:15  09:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: Veld 2C  
Veld uitzetten en opruimen.
M6E2   2803   MHC Alliance ME5

45 

08:45  10:00  uit    route    
   KNHB: 6d  
 
M8E3   2828   MHCHBS M8E1

 

10:30  11:00  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: Veld 3AB  
Veld opruimen.
M8E4   2829   MHC de Kikkers M8E2

45 

08:15  09:30  uit    route    
M8E5   5169   MHC Castricum M8E5

 

09:15  09:45  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: Veld 3AB  
Veld uitzetten.
 
M6E3   2897   A.M.H.C. F.I.T. ME2

45 

08:45  10:00  uit    route    
M6E4   1148   H.C. Haarlem ME4

 

09:15  09:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: Veld 2B  
Veld uitzetten en opruimen.
M6E5   1138   AMHC Westerpark ME10

40 

09:05  10:15  uit    route    
 
MF1   2880   MHC Heerhugowaard MF1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: Veld 2A  
Veld uitzetten.
MF2   1160   HC Bloemendaal MF2

30 

08:30  09:30  uit    route    
   KNHB: D  


1 oktober | D Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1   7406   HIC JD1

 

08:15  09:00  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Bibi Blom en Carlijn Sep
JD2   7591   AH & BC JD5

45 

10:15  11:30  uit    route    
 
MD1   7210   MHC Alliance MD1

45 

09:00  10:45  uit    route    
MD2   7388   AMHC Westerpark MD3

 

11:45  12:30  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: Sidney van Zijl en Jet Bakkum
MD3   7201   H.C. HISALIS MD3

 

11:45  12:15  thuis  Veld 3 (Zand)    
Fluiten: Iris Serrarens en Marijke ten Elzen
MD4   7183   Hockeyclub VVV MD6

45 

09:30  10:45  uit    route    
MD5   7380   K.H.C. Strawberries MD2

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: Julius Haverkamp en Wout van Slagmaat