SEIZOEN 2014 - 2015
Weertelefoon trainingen: 06-49340130

Funkey

EHBO

Contact

H.V. De Terriërs
072- 5334835

Adres
Het Zevenhuizen 52
1852 JC Heiloo

Postadres
Postbus 265
1850 AG Heiloo

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 20 sep - zon 21 sep - zat 27 sep - zon 28 sep - zat 4 okt - zon 5 okt - zon 12 okt - zon 19 okt -


laat schema zien voor  

20 september | ABC Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   2597   Pinoké JA3

 

15:15  16:15  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Dirk de Jager
JA2   2451   M.H.C. Purmerend JA2

45 

16:45  18:00  uit  KG Zand route   Rijschema aanwezig  
JB1   2894   Alkmaar JB1

15 

13:00  14:15  uit  KG Water route    
JB2   2869   K.H.C. Strawberries JB2

 

12:15  12:45  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Job Wijker en Jimmy Beenhakker
JC1   3355   AH & BC JC3

45 

09:45  11:30  uit  KG Water route   Rijschema aanwezig  
 
MA1   4449   Xenios MA1

45 

14:15  16:00  uit  KG Water route    
MA2   4470   MHC Alliance MA3

 

14:30  15:15  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: 2_Speelsters D2
MA3   4428   MHCHBS MA5

30 

16:30  17:30  uit  KG Semi route    
MA4   4279   THC Hurley MA6

 

15:00  15:30  thuis  Veld 3 (Zand)    
Fluiten: Miranda Beers-van Tiel en Heleen Kleuver
MB3   5157   THC Hurley MB5

45 

13:30  14:45  uit  KG Zand route   Rijschema aanwezig  
MB4   5171   Alkmaar MB7

 

14:00  14:30  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: 2_Speelsters D2
MB2   5154   Kraaien MB1

 

16:00  16:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: 2_Speelsters D2
MB1   5190   Bennebroek MB1

45 

15:00  16:45  uit  KG Semi route    
MC1   6108   Pinoké MC2

 

10:00  11:00  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Cleo Rump en Dion de Jager
MC2   6039   H.C. HISALIS MC1

 

13:00  13:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: Twan Heidemann en Lucas Veerman
MC3   6059   Hockey Vereniging Mijdrecht MC3

60 

14:15  15:45  uit  KG Zand route    
MC4   6062   MHCHBS MC5

30 

13:30  14:30  uit  KG Zand route    
MC5   6080   AMVJ MC4

45 

11:45  13:00  uit  KG Semi route    


20 september | EF jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1   1634   AMHC Westerpark J8E1

45 

08:45  10:00  uit  KG Zand route    
 
J6E1   310   Rood-Wit JE1

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: 2B  
Veld opruimen.
J6E2   1437   MHCHBS JE3

30 

08:00  09:00  uit  KG Zand route    
 
J3F1   331   M.H.C. Purmerend JF1

45 

07:45  09:00  uit  KG Zand route    
   KNHB: 1-A  
 
J6E3   1542   Waterlandse Hockey Club JE1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: 2B  
Veld uitzetten
 
M6E1      H.V. de Terriërs M6E2

 

08:15  08:30  thuis  Veld 2 (Zand)    
Oefenwedstrijd veld 2A
 
M8E1   1686   AHC IJburg M8E1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: 3AB  
Veld uitzetten.
M8E2   1576   Xenios M8E1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: 3CD  
Veld uitzetten.
M8E3   1680   MHC de Kikkers M8E4

 

10:30  11:00  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: 3AB  
Veld opruimen.
 
M6E3   1703   AHC IJburg ME10

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: 2A  
Veld opruimen.
M6E4   1486   Bennebroek ME6

45 

07:45  09:00  uit  KG Semi route    
   KNHB: 1d  
M6E5   1585   HIC ME8

45 

08:15  09:30  uit  KG Zand route   Rijschema aanwezig  
 
M8E4   342   H.C. HISALIS M8E1

60 

08:45  10:15  uit  KG Semi route    
 
M3F1   1569   Alkmaar MF1

15 

09:30  10:15  uit  KG Zand route    
Wordt om 10:15 uur bij Terriers gespeeld. Veld 2A.
M3F2   1450   MHC Castricum MF1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: 2A. 17/9 Tijd gewijzigd!  
Veld uitzetten.
M3F3   1663   Alkmaar MF3

15 

08:30  09:15  uit  KG Zand route    
MF4   1446   Overbos MF4

30 

08:00  09:00  uit  KG Zand route    


20 september | D Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8D1   306   AMVJ J8D1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: 2CD  
Veld uitzetten.
JD1   3951   S.M.H.C. Magnus JD1

30 

10:15  11:30  uit  KG Zand route   Rijschema aanwezig  
JD2   3932   Xenios JD2

 

13:15  13:45  thuis  Veld 3 (Zand)    
Fluiten: Max Haverkamp en Wietze van der Meulen
 
M8D1   1511   WFHC M8D1

 

10:30  11:00  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: 3CD  
Veld opruimen.
M8D2   1408   MHC Castricum M8D1

15 

08:15  09:00  uit  KG Zand route   Rijschema aanwezig  
   KNHB: VAK A + B  
M8D3   1615   Xenios M8D1

45 

11:30  12:45  uit  KG Zand route    
M8D4   1399   Overbos M8D2

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: 2CD  
Veld opruimen.
MD1   7032   Overbos MD1

30 

09:45  11:15  uit  KG Zand route    
MD2   7091   MHC Alliance MD4

 

08:30  09:15  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Michelle van Nugteren en Birke Keuning
MD3   7850   AMHC Westerpark MD3

 

11:45  12:15  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: Charlotte Dannijs en Fabienne Oomen
MD4   7051   Kraaien MD3

 

11:45  12:15  thuis  Veld 3 (Zand)    
Fluiten: Majbritt van der Ven en Annebauk de Boer
MD5   7061   Rood-Wit MD4

45 

10:15  11:30  uit  KG Zand route