SEIZOEN 2014 - 2015
Weertelefoon trainingen: 06-49340130

Funkey

EHBO

Contact

H.V. De Terriërs
072- 5334835

Adres
Het Zevenhuizen 52
1852 JC Heiloo

Postadres
Postbus 265
1850 AG Heiloo

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 4 okt - zon 5 okt - zon 12 okt - zon 19 okt - zon 26 okt - zon 2 nov - zon 9 nov - zon 16 nov -


laat schema zien voor  

4 oktober | ABC Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   2637   Bloemendaal JA2

 

16:30  17:30  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Bart Phaff en Daan den Boer
JA2   2464   Saxenburg JA1

45 

16:30  17:45  uit  KG Zand route   Rijschema aanwezig  
JB1   2970   HC Athena JB1

 

13:15  14:15  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Mark Wagter en Harry Kleuver
JB2   2937   AMHC Westerpark JB2

45 

15:15  16:30  uit  KG Zand route   Rijschema aanwezig  
JC1   3475   Rood-Wit JC2

45 

11:15  13:00  uit  KG Zand route   Rijschema aanwezig  
 
MA1   4562   U.H.C.QUI VIVE MA1

45 

12:30  14:15  uit  KG Water route    
MA2   4560   U.H.C.QUI VIVE MA2

 

16:15  17:00  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: Job te Buck en Luuk Zoon
MA3   4569   AMVJ MA1

45 

10:30  11:45  uit  KG Semi route    
MA4   4285   Amstelveen MA2

 

14:00  14:30  thuis  Veld 3 (Zand)    
MB3   5295   M.H.C. Purmerend MB3

45 

10:30  11:45  uit  KG Zand route   Rijschema aanwezig  
MB4   5296   M.H.C. Purmerend MB5

 

15:45  16:15  thuis  Veld 3 (Zand)    
Fluiten: Miranda Beers-van Tiel
MB2   5286   Alkmaar MB2

15 

16:15  17:15  uit  KG Semi route    
MB1   5340   K.H.C. Strawberries MB1

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1 (Water)    
MC1   6273   MHC Castricum MC1

 

08:00  09:00  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Teun Heidemann en Paul van Schaijck
MC2   6237   Xenios MC2

 

13:15  14:00  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: Suzanne Arnold en Sophie Brans
MC3   6758   WFHC MC3

 

15:00  15:30  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: Puck Heerkens en Bibi Blom
MC4   6248   MHC Heerhugowaard MC3

30 

11:15  12:15  uit  KG Zand route    
MC5   6285   HC Athena MC5

 

15:15  15:45  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Minke Hopman en Emmaline Kuin


4 oktober | EF jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1   2283   AH & BC J8E1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: 2CD. 18/9 gewijzigd.  
 
J6E1   501   AH & BC JE1

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: 2A. 18/9 gewijzigd.  
J6E2   2295   HC Athena JE6

45 

10:00  11:15  uit  KG Semi route    
   KNHB: 3c NB: Middenweg afgesloten, zie www.hcathena.nl!  
 
J3F1   475   Overbos JF1

30 

08:00  09:00  uit  KG Zand route    
 
J6E3   2074   Rood-Wit JE5

45 

09:00  10:15  uit  KG Zand route    
   KNHB: 4C  
 
M6E1   2138   U.H.C.QUI VIVE ME1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: 2B  
M6E2   514   MHC de Kikkers ME4

45 

08:00  09:15  uit  KG Zand route    
 
M8E1   2224   Rood-Wit M8E2

 

09:30  10:00  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: 3AB  
M8E2   2112   HIC M8E2

45 

08:45  10:00  uit  KG Semi route    
M8E3   2218   HC Athena M8E2

 

09:30  10:00  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: 3CD  
 
M6E3   2240   VVV ME5

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: 2B. 18/9 gewijzigd.  
M6E4   2337   HC Spaarndam ME2

40 

08:20  09:30  uit  KG Zand route    
M6E5   2242   MHC de Reigers ME5

45 

08:00  09:15  uit  KG Zand route   Rijschema aanwezig  
   KNHB: VELD 2B  
 
M8E4   484   A.M.H.C. F.I.T. M8E2

45 

07:45  09:00  uit  KG Zand route    
 
M3F1   2213   H.C. Haarlem MF1

30 

08:00  09:00  uit  KG Zand route    
M3F2   2094   Kraaien MF1

 

09:00  09:30  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: 2A  
M3F3   2311   Waterlandse Hockey Club MF1

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: 2A  
MF4   2313   Alkmaar MF4

15 

08:30  09:15  uit  KG Zand route    


4 oktober | D Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8D1   497   A.M.H.C. F.I.T. J8D1

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: 2CD  
JD1   4039   AHC IJburg JD1

 

10:00  10:45  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Cleo Rump en Sanne Houtenbos
JD2   4005   AHC IJburg JD2

45 

10:45  12:00  uit  KG Semi route    
   KNHB: Let op: circa 10 min lopen naar de Hockeyvelden. ALLE Teams graag melden bij de Wedstrijdtafel!  
 
M8D1   2050   Zandvoortsche Hockey Club M8D1

45 

09:15  10:30  uit  KG Zand route    
Let op: Uittenue mee!   
M8D2   2261   AHC IJburg M8D1

45 

09:30  10:45  uit  KG Semi route   Rijschema aanwezig  
   KNHB: Let op: circa 10 min lopen naar de Hockeyvelden. ALLE Teams graag melden bij de Wedstrijdtafel!  
M8D3   2259   Saxenburg M8D1

 

10:45  11:15  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: 3AB  
M8D4   2043   AHC IJburg M8D4

 

10:45  11:15  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: 3CD  
MD1   7288   MHCHBS MD1

30 

09:30  11:00  uit  KG Semi route    
MD2   7256   Rood-Wit MD3

 

11:30  12:15  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: Jill van Putten en Stefanie Michielsen
MD3   7217   Abcoude MD2

 

12:15  12:45  thuis  Veld 3 (Zand)    
Fluiten: Iris Koch en Eva Middelburg
MD4   7225   Bennebroek MD3

45 

14:45  16:00  uit  KG Zand route   Rijschema aanwezig  
MD5   7261   Pinoké MD4

45 

09:15  10:30  uit  KG Zand route