SEIZOEN 2016 - 2017
Weertelefoon trainingen: 06-49340130

Funkey

EHBO

Contact

H.V. De Terriërs
072- 5334835

Adres
Het Zevenhuizen 52
1852 JC Heiloo

Postadres
Postbus 265
1850 AG Heiloo

terug naar vorige pagina

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 30 apr - zat 6 mei - zon 7 mei - zat 13 mei - zon 14 mei - zat 20 mei - zon 21 mei - zat 27 mei -


laat schema zien voor  

6 mei | Zonder competitie
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JFS1      HIC JFS2

 

  09:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
MFS3      MHC Heerhugowaard MFS1

30 

    uit  KG Zand route    


6 mei | ABC Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   18224   HC Athena JA1

 

13:15  14:15  thuis  Veld 1 (Water)    
JA2   18242   HC Athena JA3

45 

14:45  16:00  uit    route    
JB1   18840   MHCHBS JB2

 

14:30  15:30  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: Donald Knaake
JC1   44036   HV Myra JC1

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: René Hogeveen
JC2   44058   Alkmaarsche M.H.C. JC3

15 

12:00  12:45  uit    route    
JC3   44029   AHC IJburg JC3

45 

13:15  14:30  uit    route    
 
MA1   20783   K.H.C. Strawberries MA1

30 

11:00  12:30  uit    route    
   KNHB: veld 1  
MA2   20797   HMHC Saxenburg MA1

30 

14:45  16:00  uit    route    
MA3   20782   H.C. HISALIS MA3

 

16:15  16:45  thuis  Veld 3 (Zand)    
Fluiten: 2_Speelsters DJ1
MA4   20129   MHC Alliance MA7

 

13:15  13:45  thuis  Veld 3 (Zand)    
Fluiten: 2_Speelsters DJ1
MB1   22042   Pinoké MB2

 

16:45  17:45  thuis  Veld 1 (Water)    
MB2   22073   M.H.C. Purmerend MB2

 

11:30  12:15  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: 2_Speelsters DJ1
MB3   22043   HIC MB6

45 

13:45  15:00  uit    route    
MB4   22086   MHC Bennebroek MB4

45 

11:45  13:00  uit    route    
MC1   45536   M.H.C. Purmerend MC1

 

15:00  16:00  thuis  Veld 1 (Water)    
MC2   45533   MHCHBS MC3

 

13:15  14:00  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: Lies Bruijn en Reinier Beek
MC3   45528   BHC Overbos MC2

30 

13:30  14:30  uit    route    
MC4   45560   MHC Alliance MC8

45 

13:15  14:30  uit    route    
MC5   45518   HMHC Saxenburg MC4

 

16:30  17:00  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: Philine Spaan en Myla Schoonhoff
MC6   45570   S.M.H.C. Magnus MC1

30 

12:00  13:00  uit    route    
MC7   45543   H.C. Haarlem MC8

30 

13:45  14:45  uit    route    


6 mei | EF jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J8E1   41546   MHC Alliance J8E3

 

09:15  09:45  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: Veld 3CD  
J8E2   48170   THC Hurley J8E1

45 

09:00  10:15  uit    route    
   KNHB: veld 7 CD  
 
J6E1   43029   MHCHBS JE1

 

10:30  11:00  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: Veld 3A  
J6E2   42925   Pinoké JE2

45 

08:30  09:45  uit    route    
 
JF1   40104   BHC Overbos JF1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: Veld 2C  
 
M8E3   47690   BHC Overbos M8E1

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: Veld 1AB  
M8E4   47669   Hockeyclub VVV M8E5

45 

12:45  14:00  uit    route    
   KNHB: AB  
M8E5   47645   Alkmaarsche M.H.C. M8E2

 

09:15  09:45  thuis  Veld 3 (Zand)    
   KNHB: Veld 3AB  
 
M6E3   39519   MHC Uitgeest ME2

30 

09:15  10:15  uit    route    
   KNHB: veld 1B  
M6E4   39305   BHC Overbos ME2

30 

09:00  10:00  uit    route    
   KNHB: Veld 2B  
 
MF1   40817   BHC Overbos MF4

 

09:15  09:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: Veld 2B  
MF2   40578   BHC Overbos MF3

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: Veld 2C  
MF3   41097   Hoorn (WFHC) MIX F1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
   KNHB: Veld 2D  


6 mei | D Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1   44602   Pinoké JD2

 

10:00  10:45  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Derk de Jager en Jascha de Goede
JD2   44565   MHC de Reigers JD2

45 

12:30  13:45  uit    route    
 
MD1   46692   A.M.H.C. Rood-Wit MD1

45 

09:45  11:30  uit    route    
MD2   46710   HC Athena MD2

45 

11:00  12:30  uit    route    
MD3   46753   MHC Alliance MD5

 

10:15  10:45  thuis  Veld 2 (Zand)    
Fluiten: Yolien Mulder en Renée Herman
MD4   46747   HC Athena MD4

45 

11:45  13:00  uit    route    
MD5   46713   AHC IJburg MD5

 

11:45  12:15  thuis  Veld 3 (Zand)    
Fluiten: Stijn van Kampen en Thijs Meegdes
MD6   45951   Hockeyclub AMVJ MD9

 

08:30  09:00  thuis  Veld 1 (Water)    
Fluiten: Matilde Haan en Sam Schoppink