SEIZOEN 2015 - 2016
Weertelefoon trainingen: 06-49340130

Funkey

EHBO

Contact

H.V. De Terriërs
072- 5334835

Adres
Het Zevenhuizen 52
1852 JC Heiloo

Postadres
Postbus 265
1850 AG Heiloo
Standen van alle teams
Zaal teams 
  Dames 1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ D1 0 0 0 0 0 0 0
2 HBS D1 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarlem D1 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit D1 0 0 0 0 0 0 0
5 Terriërs D1 0 0 0 0 0 0 0
  Topklasse 
  Dames 2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alliance D2 0 0 0 0 0 0 0
2 Amsterdam D2 0 0 0 0 0 0 0
3 HBS D2 0 0 0 0 0 0 0
4 Pinoké D2 0 0 0 0 0 0 0
5 Terriërs D2 0 0 0 0 0 0 0
  Topklasse 
  Dames 3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Myra D3 2 4 1 1 0 12 3
2 Terriërs D3 2 4 1 1 0 5 4
3 Amstelveen D3 2 3 1 0 1 8 6
4 Overbos D3 2 1 0 1 1 6 9
5 Kikkers D4 2 1 0 1 1 4 13
  3e klasse 
  Dames 4 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké D4 2 6 2 0 0 10 6
2 AthenA D5 2 3 1 0 1 12 7
3 Haarlem D2 2 3 1 0 1 9 5
4 HIC D7 2 3 1 0 1 5 9
5 AthenA D6 2 0 0 0 2 4 13
  3e klasse 
  Heren 1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal H1 0 0 0 0 0 0 0
2 Mijdrecht H1 0 0 0 0 0 0 0
3 Qui Vive H1 0 0 0 0 0 0 0
4 Rood-Wit H1 0 0 0 0 0 0 0
5 Terriërs H1 0 0 0 0 0 0 0
  Topklasse 
  Heren 2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ H3 0 0 0 0 0 0 0
2 AthenA H2 0 0 0 0 0 0 0
3 Pinoké H4 0 0 0 0 0 0 0
4 Qui Vive H2 0 0 0 0 0 0 0
5 Terriërs H2 0 0 0 0 0 0 0
  Subtopklasse 
  Jongens 8E1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens 8E2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens A1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AthenA JA1 2 6 2 0 0 12 5
2 Terriërs JA1 2 4 1 1 0 6 3
3 Xenios JA1 2 3 1 0 1 8 8
4 Castricum JA1 2 3 1 0 1 9 11
5 Bloemendaal JA2 2 1 0 1 1 4 7
6 FIT JA1 0 0 0 0 0 0 0
7 Qui Vive JA12 2 0 0 0 2 5 10
  Sub-topklasse 
  Jongens B1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum JB12 2 4 1 1 0 9 8
2 WFHC Hoorn JB12 2 4 1 1 0 7 6
3 Abcoude JB1 0 0 0 0 0 0 0
4 Alkmaar JB2 0 0 0 0 0 0 0
5 Pinoké JB3 0 0 0 0 0 0 0
6 Terriërs JB1 0 0 0 0 0 0 0
7 Reigers JB2 2 0 0 0 2 6 8
  1e klasse 
  Jongens B1/2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs JB2 2 6 2 0 0 16 2
2 Kikkers JB2 2 6 2 0 0 16 9
3 Qui Vive JB3 2 1 0 1 1 7 9
4 Uitgeest JB1 2 1 0 1 1 8 13
5 Pinoké JB4 2 1 0 1 1 4 10
6 Magnus JB1 2 1 0 1 1 6 14
  2e klasse 
  Jongens C1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 WFHC Hoorn JC1 2 6 2 0 0 7 2
2 Xenios JC2 2 4 1 1 0 5 4
3 HIC JC2 2 3 1 0 1 5 5
4 Abcoude JC2 2 1 0 1 1 4 5
5 Terriërs JC1 2 1 0 1 1 4 5
6 Rood-Wit JC3 2 1 0 1 1 4 8
7 Westerpark JC1 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Jongens C3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Abcoude JC3 2 6 2 0 0 11 3
2 Bennebroek JC3 2 6 2 0 0 8 4
3 Xenios JC5 2 3 1 0 1 8 6
4 Terriërs JC3 2 3 1 0 1 5 6
5 WFHC Hoorn JC12 0 0 0 0 0 0 0
6 Castricum JC2 2 0 0 0 2 3 6
7 Amsterdam JC7 2 0 0 0 2 4 14
  2e klasse 
  Jongens D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs JD1 2 6 2 0 0 10 5
2 Hurley JD2 2 4 1 1 0 10 3
3 Kikkers JD1 2 4 1 1 0 6 3
4 Amsterdam JD3 2 3 1 0 1 8 8
5 Rood-Wit JD2 0 0 0 0 0 0 0
6 IJburg JD1 2 0 0 0 2 6 11
7 Alliance JD2 2 0 0 0 2 0 10
  Sub-topklasse 
  Jongens D2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs JD2 2 6 2 0 0 12 2
2 Haarlem JD2 2 4 1 1 0 4 3
3 IJburg JD3 2 3 1 0 1 7 4
4 AMVJ JD2 2 3 1 0 1 2 2
5 Pinoké JD5 2 1 0 1 1 4 5
6 FIT JD2 0 0 0 0 0 0 0
7 Abcoude JD4 2 0 0 0 2 2 15
  2e klasse 
  Meisjes A1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Myra MA1 2 6 2 0 0 9 5
2 HBS MA1 2 6 2 0 0 8 4
3 Qui Vive MA1 2 3 1 0 1 11 6
4 Terriërs MA1 2 3 1 0 1 7 6
5 Alliance MA1 0 0 0 0 0 0 0
6 Xenios MA1 2 0 0 0 2 4 9
7 FIT MA1 2 0 0 0 2 4 13
  Sub-topklasse 
  Meisjes A2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MA2 2 6 2 0 0 7 3
2 Strawberries MA2 2 6 2 0 0 5 1
3 Overbos MA2 2 3 1 0 1 10 6
4 Magnus MA1 2 3 1 0 1 3 2
5 HIC MA3 2 0 0 0 2 0 5
6 HBS MA5 2 0 0 0 2 3 11
  2e klasse 
  Meisjes A3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ MA2 0 0 0 0 0 0 0
2 Kikkers MA4 0 0 0 0 0 0 0
3 Kraaien MA24 0 0 0 0 0 0 0
4 Mijdrecht MA3 0 0 0 0 0 0 0
5 Pinoké MA4 0 0 0 0 0 0 0
6 Terriërs MA3 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Meisjes B1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Myra MB1 2 6 2 0 0 14 3
2 HIC MB1 2 6 2 0 0 7 2
3 Qui Vive MB1 2 3 1 0 1 9 4
4 Bennebroek MB1 2 3 1 0 1 4 6
5 Castricum MB1 0 0 0 0 0 0 0
6 WFHC Hoorn MB1 2 0 0 0 2 1 4
7 Terriërs MB1 2 0 0 0 2 2 18
  Sub-topklasse 
  Meisjes B2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alkmaar MB2 2 6 2 0 0 8 1
2 Kraaien MB1 2 4 1 1 0 6 4
3 WFHC Hoorn MB2 2 3 1 0 1 5 4
4 Kikkers MB1 2 3 1 0 1 6 6
5 Strawberries MB12 2 1 0 1 1 4 6
6 Terriërs MB2 0 0 0 0 0 0 0
7 AMVJ MB2 2 0 0 0 2 1 9
  2e klasse 
  Meisjes C1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mijdrecht MC1 2 4 1 1 0 4 2
2 Terriërs MC1 2 4 1 1 0 2 1
3 Amstelveen MC1 2 3 1 0 1 5 4
4 Westerpark MC1 2 2 0 2 0 4 4
5 HIC MC12 2 1 0 1 1 2 4
6 Overbos MC1 2 1 0 1 1 2 4
7 Kikkers MC1 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes C2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alkmaar MC3 2 4 1 1 0 6 3
2 Terriërs MC2 2 4 1 1 0 6 3
3 Kikkers MC5 2 4 1 1 0 6 4
4 Purmerend MC2 2 2 0 2 0 4 4
5 AMVJ MC2 2 1 0 1 1 4 6
6 HBS MC3 0 0 0 0 0 0 0
7 Amsterdam MC4 2 0 0 0 2 2 8
  2e klasse 
  Meisjes C3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJburg MC3 2 6 2 0 0 8 3
2 Pinoké MC4 2 3 1 0 1 4 6
3 Abcoude MC2 0 0 0 0 0 0 0
4 HIC MC4 0 0 0 0 0 0 0
5 Kikkers MC7 0 0 0 0 0 0 0
6 Myra MC4 0 0 0 0 0 0 0
7 Terriërs MC3 2 0 0 0 2 3 6
  2e klasse 
  Meisjes C4 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MC4 2 6 2 0 0 12 5
2 Bloemendaal MC5 2 4 1 1 0 7 6
3 FIT MC4 2 3 1 0 1 7 5
4 Pinoké MC6 2 1 0 1 1 7 8
5 Xenios MC4 2 1 0 1 1 6 9
6 Amsterdam MC6 2 1 0 1 1 4 10
7 Alliance MC8 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes C5 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit MC6 2 6 2 0 0 4 2
2 Kraaien MC2 2 4 1 1 0 10 3
3 Mijdrecht MC2 2 4 1 1 0 8 2
4 Alkmaar MC8 2 1 0 1 1 4 5
5 Terriërs MC5 2 1 0 1 1 2 3
6 Overbos MC5 0 0 0 0 0 0 0
7 Zandvoort MC2 2 0 0 0 2 1 14
  3e klasse 
  Meisjes C6 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 IJburg MC8 2 3 1 0 1 9 4
2 Terriërs MC6 2 3 1 0 1 7 9
3 Overbos MC7 2 3 1 0 1 7 10
4 Bloemendaal MC7 0 0 0 0 0 0 0
5 FIT MC6 0 0 0 0 0 0 0
6 Hurley MC6 0 0 0 0 0 0 0
7 IJburg MC7 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  Meisjes D1 zaal  
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ MD1 2 6 2 0 0 12 7
2 HBS MD1 2 4 1 1 0 6 4
3 Kikkers MD1 2 3 1 0 1 3 4
4 Alliance MD1 2 2 0 2 0 7 7
5 Rood-Wit MD1 2 1 0 1 1 6 8
6 Terriërs MD1 2 0 0 0 2 6 10
  Topklasse 
  Meisjes D2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerpark MD1 2 4 1 1 0 8 6
2 Kikkers MD3 2 3 1 0 1 7 5
3 Terriërs MD2 2 3 1 0 1 3 3
4 Alliance MD3 2 3 1 0 1 4 6
5 AthenA MD3 2 2 0 2 0 4 4
6 AMVJ MD13 2 1 0 1 1 6 8
7 Qui Vive MD12 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Meisjes D4 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Myra MD4 2 6 2 0 0 7 1
2 Spaarndam MD22 2 3 1 0 1 8 7
3 Terriërs MD4 2 3 1 0 1 8 7
4 VVV MD3 2 3 1 0 1 5 4
5 Amsterdam MD7 2 3 1 0 1 10 12
6 Haarlem MD3 0 0 0 0 0 0 0
7 IJburg MD4 2 0 0 0 2 1 8
  2e klasse 
Senioren 
  D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D1 11 28 9 1 1 31 13
2 Voordaan D1 11 25 7 4 0 22 7
3 Union D1 11 22 6 4 1 22 12
4 Push D1 11 18 6 0 5 32 17
5 Terriërs D1 11 18 5 3 3 18 13
6 Leonidas D1 11 14 4 2 5 18 17
7 Rood-Wit D1 11 12 4 0 7 13 23
8 Helmond D1 11 12 3 3 5 14 16
9 Rotterdam D1 11 12 3 3 5 14 24
10 Tilburg D1 11 11 3 2 6 18 22
11 QZ D1 11 8 2 2 7 10 23
12 EHV D1 11 6 2 0 9 14 39
  Overgangsklasse 
  D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ D3 11 27 8 3 0 46 8
2 HIC D4 11 26 8 2 1 36 6
3 HBS D3 11 22 7 1 3 40 27
4 Qui Vive D2 11 20 6 2 3 35 23
5 Hurley D7 11 19 5 4 2 34 13
6 Kampong D8 11 18 5 3 3 33 21
7 Terriërs D2 11 14 4 2 5 21 29
8 Amsterdam D7 11 13 4 1 6 17 21
9 VVV D5 11 13 4 1 6 27 42
10 Pinoké D6 11 8 2 2 7 17 51
11 Reigers D2 11 4 1 1 9 15 37
12 Myra D3 11 3 1 0 10 11 54
  Reserve 1e klasse 
  D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbos D3 10 28 9 1 0 34 7
2 Amsterdam D12 10 20 6 2 2 32 20
3 VVV D9 10 15 4 3 3 16 16
4 Myra D7 10 12 4 0 6 14 24
5 HBS D4 10 7 2 1 7 12 23
6 Terriërs D3 10 4 1 1 8 6 24
  Res. 3e klasse 
  D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AthenA D10 8 18 6 0 2 23 10
2 Terriërs D4 8 16 5 1 2 20 13
3 AMVJ D9 8 10 3 1 4 12 12
4 Amsterdam D18 8 9 3 0 5 15 23
5 VVV D18 8 6 2 0 6 14 26
  Res. 4e klasse 
  DJ1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haarlem DJ1 10 22 7 1 2 25 20
2 Amsterdam DJ2 10 19 6 1 3 30 15
3 Amstelveen DJ1 10 19 6 1 3 26 22
4 Terriërs DJ1 10 13 4 1 5 38 31
5 Hurley DJ4 10 8 2 2 6 18 26
6 Westerpark DJ1 10 3 2 0 8 19 42
  Jong 2e klasse 
  DJ2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs DJ2 10 27 9 0 1 39 9
2 Purmerend DJ2 10 24 8 0 2 55 21
3 Amsterdam DJ3 10 21 7 0 3 37 15
4 Kraaien DJ1 10 10 3 1 6 19 30
5 VVV DJ1 10 7 2 1 7 15 35
6 AMVJ DJ2 10 0 0 0 10 5 60
  Jong 2e klasse 
  DJ3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Strawberries DJ1 8 24 8 0 0 55 8
2 HIC DJ3 8 15 5 0 3 42 16
3 FIT DJ2 8 9 3 0 5 20 25
4 Terriërs DJ3 8 9 3 0 5 21 51
5 AMVJ DJ3 8 3 1 0 7 8 46
  Jong 4e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Myra H1 11 23 7 2 2 37 18
2 IJsseloever H1 11 18 6 0 5 27 27
3 Xenios H1 11 18 5 3 3 27 24
4 Reigers H1 11 18 5 3 3 30 30
5 Rood-Wit H1 11 17 5 2 4 25 19
6 Alliance H1 11 16 4 4 3 33 22
7 Bennebroek H1 11 15 4 3 4 26 22
8 Fletiomare H1 11 15 4 3 4 25 30
9 Naarden H1 11 14 4 2 5 27 28
10 Overbos H1 11 12 4 0 7 28 44
11 VVV H1 11 12 3 3 5 23 25
12 Terriërs H1 11 7 2 1 8 12 31
  1e klasse 
  H2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HIC H5 10 22 7 1 2 38 20
2 Amsterdam H12 10 21 6 3 1 26 16
3 Myra H5 10 17 5 2 3 23 21
4 Hurley H8 10 9 3 0 7 21 29
5 Terriërs H2 10 8 2 2 6 24 32
6 Pinoké H10 10 8 2 2 6 18 32
  Res. 2e klasse 
  H3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AthenA H5 10 23 7 2 1 40 20
2 AMVJ H5 10 22 7 1 2 27 18
3 Alkmaar H3 10 16 5 1 4 29 27
4 Terriërs H3 10 10 2 4 4 20 22
5 Amsterdam H18 10 9 3 0 7 18 27
6 Hurley H14 10 5 1 2 7 11 31
  Res. 3e klasse 
  H4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley H23 10 28 9 1 0 55 15
2 VVV H15 10 19 6 1 3 35 20
3 Terriërs H4 10 17 5 2 3 34 21
4 HIC H16 9 11 3 2 4 14 17
5 Bennebroek H4 10 9 3 0 7 28 40
6 HBS H6 9 0 0 0 9 8 61
  Res. 5e klasse 
  HJ1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley HJ1 9 25 8 1 0 55 13
2 Heerhugowaard HJ1 / UITGEEST HJ1 10 23 7 2 1 72 27
3 Kraaien HJ2 9 16 5 1 3 42 22
4 Amstelveen HJ1 9 16 5 1 3 36 20
5 AthenA HJ2 10 7 2 1 7 24 45
6 Terriërs HJ1 8 6 2 0 6 15 52
7 Laren HJ1 9 3 1 0 8 18 64
8 Abcoude HJ1 8 0 3 0 5 20 39
  Jong 3e klasse 
ABC Jeugd 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley JA1 5 13 4 1 0 13 6
2 Terriërs JA1 5 12 4 0 1 14 12
3 Alkmaar JA1 5 11 3 2 0 13 7
4 Bloemendaal JA2 5 7 2 1 2 18 14
5 Pinoké JA2 5 6 2 0 3 10 11
6 AthenA JA1 5 4 1 1 3 10 12
7 Castricum JA1 5 4 1 1 3 14 17
8 Purmerend JA1 5 0 0 0 5 6 19
  Topklasse 
  JA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerpark JA1 5 15 5 0 0 40 3
2 Alliance JA4 5 13 4 1 0 13 6
3 AthenA JA3 5 7 2 1 2 15 10
4 Rood-Wit JA4 5 7 2 1 2 6 11
5 Castricum JA2 5 6 1 3 1 13 8
6 Bloemendaal JA5 5 3 0 3 2 7 18
7 Terriërs JA2 5 2 0 2 3 7 18
8 HBS JA3 5 1 0 1 4 4 31
  2e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hisalis JB1 4 9 3 0 1 17 10
2 Terriërs JB1 5 9 3 0 2 12 11
3 Kraaien JB1 4 8 2 2 0 15 8
4 HIC JB1 5 7 2 1 2 13 13
5 HBS JB2 5 7 2 1 2 8 13
6 Overbos JB1 3 6 2 0 1 7 6
7 Castricum JB1 5 6 2 0 3 12 14
8 Hurley JB3 5 0 0 0 5 8 17
  Sub-topklasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit JC2 5 15 5 0 0 39 7
2 Terriërs JC1 5 12 4 0 1 28 15
3 FIT JC1 5 6 2 0 3 21 24
4 Zandvoort JC1 5 6 2 0 3 15 20
5 Pinoké JC4 5 6 2 0 3 14 27
6 Kraaien JC1 5 0 0 0 5 3 27
  Subtopklasse 
  JC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit JC4 5 12 4 0 1 22 10
2 AthenA JC3 5 12 4 0 1 19 9
3 Pinoké JC5 5 12 4 0 1 18 8
4 Terriërs JC2 5 4 1 1 3 9 14
5 Strawberries JC2 5 2 0 2 3 7 20
6 FIT JC2 5 1 0 1 4 5 19
  1e klasse 
  JC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Saxenburg JC1 5 15 5 0 0 17 2
2 Xenios JC4 5 12 4 0 1 28 3
3 Terriërs JC3 5 7 2 1 2 6 6
4 Hurley JC6 5 5 1 2 2 5 25
5 AthenA JC4 5 3 1 0 4 7 15
6 Castricum JC2 5 1 0 1 4 5 17
  2e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit MA1 5 15 5 0 0 10 1
2 Pinoké MA2 5 11 3 2 0 9 3
3 Alliance MA1 5 8 2 2 1 7 4
4 Xenios MA1 5 7 2 1 2 8 9
5 Strawberries MA1 5 5 1 2 2 7 12
6 Myra MA1 5 4 1 1 3 10 9
7 Terriërs MA1 5 3 0 3 2 6 9
8 HBS MA2 5 1 0 1 4 6 16
  Topklasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MA2 5 15 5 0 0 19 2
2 Myra MA3 5 12 4 0 1 16 7
3 Bloemendaal MA3 5 9 3 0 2 15 16
4 Saxenburg MA1 5 6 2 0 3 10 10
5 Alkmaar MA2 5 6 2 0 3 12 14
6 Overbos MA2 5 4 1 1 3 6 14
7 Magnus MA1 5 4 1 1 3 7 16
8 AthenA MA5 5 2 0 2 3 11 17
  2e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hisalis MA3 5 12 4 0 1 16 5
2 AMVJ MA2 5 12 4 0 1 16 6
3 Qui Vive MA4 5 12 4 0 1 18 9
4 WFHC Spire MA1 5 9 3 0 2 13 4
5 Terriërs MA3 5 6 2 0 3 14 12
6 Myra MA4 5 4 1 1 3 7 9
7 Pinoké MA5 5 3 1 0 4 4 26
8 Rood-Wit MA6 5 1 0 1 4 5 22
  3e klasse 
  MA4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AthenA MA6 5 15 5 0 0 19 8
2 Amsterdam MA5 5 12 4 0 1 22 12
3 Westerpark MA2 5 10 3 1 1 21 7
4 Terriërs MA4 5 8 2 2 1 12 8
5 Haarlem MA4 5 6 2 0 3 14 17
6 Xenios MA4 5 6 2 0 3 9 15
7 Kraaien MA3 5 6 2 0 3 5 16
8 Alliance MA7 5 5 1 2 2 10 11
9 Rood-Wit MA3 5 3 1 0 4 7 12
10 WFHC Hoorn MA4 5 1 0 1 4 8 21
  3e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam MB2 5 12 4 0 1 15 6
2 Purmerend MB1 4 12 4 0 0 11 2
3 AthenA MB1 4 9 3 0 1 9 5
4 Overbos MB1 4 6 2 0 2 13 11
5 Terriërs MB1 5 6 2 0 3 11 11
6 Reigers MB1 3 3 1 0 2 6 12
7 IJburg MB1 4 3 1 0 3 4 12
8 Pinoké MB2 5 0 0 0 5 6 16
  Sub-topklasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 WFHC Hoorn MB2 5 11 3 2 0 14 8
2 Alkmaar MB2 5 10 3 1 1 15 5
3 Westerpark MB1 5 10 3 1 1 13 6
4 Heerhugowaard MB1 5 8 2 2 1 14 10
5 AMVJ MB2 5 5 1 2 2 8 11
6 Purmerend MB2 4 4 1 1 2 3 7
7 VVV MB1 5 4 1 1 3 8 13
8 Terriërs MB2 4 0 0 0 4 1 16
  1e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MB3 5 13 4 1 0 13 7
2 HIC MB6 5 11 3 2 0 16 6
3 Hurley MB6 5 10 3 1 1 18 11
4 Zandvoort MB2 5 8 2 2 1 11 9
5 Abcoude MB4 5 7 2 1 2 15 13
6 Westerpark MB3 5 5 1 2 2 5 11
7 Mijdrecht MB3 5 1 0 1 4 11 18
8 Saxenburg MB5 5 0 0 0 5 1 15
  4e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heerhugowaard MB3 5 11 3 2 0 14 4
2 Bennebroek MB4 5 11 3 2 0 13 6
3 Waterland MB2 5 8 2 2 1 11 7
4 Kikkers MB5 4 8 2 2 0 12 9
5 Purmerend MB3 4 4 1 1 2 10 9
6 Hurley MB5 5 4 1 1 3 8 11
7 Terriërs MB4 5 4 1 1 3 14 24
8 Alliance MB8 5 1 0 1 4 6 18
  4e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MC1 5 13 4 1 0 18 12
2 Amstelveen MC1 4 7 2 1 1 10 6
3 HBS MC2 5 7 1 4 0 14 9
4 Overbos MC1 3 4 1 1 1 6 6
5 Xenios MC1 4 4 1 1 2 12 13
6 Mijdrecht MC1 5 0 0 0 5 7 21
  Subtopklasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ MC2 5 8 2 2 1 8 6
2 HBS MC3 5 8 2 2 1 8 9
3 Myra MC2 5 7 2 1 2 5 3
4 Alkmaar MC3 4 6 2 0 2 8 9
5 Terriërs MC2 4 6 1 3 0 7 3
6 Hisalis MC2 5 3 1 0 4 6 12
  1e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MC3 5 15 5 0 0 15 6
2 IJburg MC3 5 10 3 1 1 14 9
3 Kikkers MC7 5 7 2 1 2 11 9
4 Abcoude MC2 5 5 1 2 2 12 15
5 HIC MC4 5 4 1 1 3 7 9
6 FIT MC3 5 1 0 1 4 5 16
  2e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kraaien MC2 5 10 3 1 1 18 9
2 Xenios MC4 5 10 3 1 1 12 12
3 Terriërs MC4 5 7 2 1 2 22 11
4 Qui Vive MC6 5 7 2 1 2 11 11
5 Alkmaar MC6 5 6 1 3 1 8 10
6 Westerpark MC3 5 1 0 1 4 3 21
  3e klasse 
  MC5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alkmaar MC8 5 15 5 0 0 14 6
2 Xenios MC5 5 12 4 0 1 21 8
3 IJburg MC5 5 7 2 1 2 13 9
4 WFHC Hoorn MC4 5 6 2 0 3 9 16
5 Terriërs MC5 5 2 0 2 3 12 19
6 Magnus MC1 5 1 0 1 4 9 20
  3e klasse 
  MC6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uitgeest MC2 5 15 5 0 0 23 3
2 Westerpark MC5 5 10 3 1 1 11 8
3 Terriërs MC6 5 9 3 0 2 13 14
4 Hurley MC6 5 7 2 1 2 8 11
5 Hisalis MC5 5 3 1 0 4 6 12
6 Spaarndam MC1 5 0 0 0 5 3 16
  4e klasse 
  MC7 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Qui Vive MC5 5 11 3 2 0 20 8
2 Xenios MC6 5 10 3 1 1 15 6
3 Terriërs MC7 5 10 3 1 1 19 15
4 Amsterdam MC7 5 6 2 0 3 12 18
5 Bloemendaal MC6 5 4 1 1 3 11 22
6 Overbos MC7 5 1 0 1 4 5 13
  4e klasse 
EF jeugd 
  J6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  2e klasse 
  J6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  2e klasse 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  2e klasse 
  J8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  JF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  3e klasse 
  M6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  3e klasse 
  M6E5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  3e klasse 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  2e klasse 
  M8E5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  3e klasse 
  MF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  MF2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  MF3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Veteranen(-innen) 
  DVA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Roomburg DA 11 31 10 1 0 37 14
2 Bloemendaal DA 11 25 8 1 2 32 11
3 Rood-Wit DA 11 25 7 4 0 40 15
4 HBS DA 11 21 7 0 4 32 17
5 Bennebroek DA 11 16 5 1 5 27 32
6 Terriërs DA 11 14 4 2 5 33 26
7 Kieviten DA 11 14 4 2 5 23 22
8 Kikkers DA 11 14 4 2 5 35 43
9 Amsterdam DB 11 11 3 2 6 19 24
10 Craeyenhout DA 11 11 3 2 6 18 34
11 Alphen DA 11 7 2 1 8 20 32
12 hdm DB 11 0 0 0 11 11 57
  Veteranen overgangsklasse 
  DVB 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit DD 10 30 10 0 0 102 2
2 Amsterdam DD 10 22 7 1 2 29 14
3 Hurley DB 10 21 7 0 3 34 23
4 Qui Vive DB 10 20 6 2 2 33 14
5 Terriërs DB / CASTRICUM DA 10 14 4 2 4 19 22
6 HIC DB 10 11 3 2 5 11 29
7 Kraaien DB 9 11 3 2 4 12 32
8 Zandvoort DA 9 6 2 0 7 16 40
9 Abcoude DB 10 4 1 1 8 5 44
10 Bloemendaal DF 10 2 0 2 8 5 46
  Veteranen 3e klasse 
  HVA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs HA 11 27 9 0 2 53 15
2 Qui Vive HA 11 22 6 4 1 40 24
3 Kikkers HA 11 21 6 3 2 32 19
4 Rood-Wit HB 11 19 6 1 4 26 34
5 Kieviten HA 11 19 5 4 2 27 26
6 Pinoké HD 11 18 5 3 3 35 27
7 Bloemendaal HD 11 17 4 5 2 28 22
8 Forescate HA 11 13 4 1 6 25 28
9 Bloemendaal HC 11 12 2 6 3 35 24
10 HBS HB 11 7 2 1 8 14 31
11 Alliance HA 11 6 2 0 9 16 36
12 Myra HA 11 3 1 0 10 10 55
  Veteranen 1e klasse 
  HVB 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Magnus HA/HERMES HA 10 22 7 1 2 20 10
2 Hisalis HA 10 21 6 3 1 24 11
3 Amsterdam HG 10 20 6 2 2 27 11
4 Alkmaar HC 10 20 6 2 2 32 18
5 Hurley HE 10 13 4 1 5 16 19
6 Uitgeest HA 10 9 2 3 5 10 23
7 Terriërs HB 10 5 1 2 7 8 26
8 Pinoké HF 10 2 0 2 8 11 30
  Veteranen 3e klasse 
  HVL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Heerhugowaard HL1 8 20 6 2 0 27 5
2 Amsterdam HL1 8 19 6 1 1 27 8
3 Bennebroek HL1 8 10 3 1 4 14 9
4 Abcoude HL1 8 4 1 1 6 6 25
5 Terriërs HL1 8 4 1 1 6 6 33
  Klasse 
D Jeugd 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké JD2 5 15 5 0 0 22 6
2 Terriërs JD1 5 12 4 0 1 24 13
3 Amsterdam JD2 4 6 2 0 2 8 11
4 HIC JD1 4 4 1 1 2 8 13
5 Amsterdam JD3 5 4 1 1 3 7 16
6 Bloemendaal JD2 5 0 0 0 5 6 16
  Sub-topklasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Uitgeest JD1 5 13 4 1 0 28 5
2 Amsterdam JD5 4 9 3 0 1 14 7
3 Kraaien JD1 5 6 2 0 3 13 22
4 Terriërs JD2 4 4 1 1 2 8 11
5 Strawberries JD1 5 4 1 1 3 6 13
6 Haarlem JD2 5 4 1 1 3 7 18
  2e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké MD1 5 13 4 1 0 12 2
2 Hurley MD1 5 10 3 1 1 10 4
3 Bloemendaal MD1 5 10 3 1 1 9 8
4 Amsterdam MD1 5 4 1 1 3 8 13
5 Rood-Wit MD1 5 3 0 3 2 5 9
6 Terriërs MD1 5 1 0 1 4 2 10
  Topklasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 FIT MD1 5 15 5 0 0 32 3
2 HIC MD3 5 12 4 0 1 25 11
3 Kikkers MD3 5 7 2 1 2 11 21
4 Rood-Wit MD3 5 6 2 0 3 8 13
5 Bennebroek MD2 4 1 0 1 3 1 13
6 Terriërs MD2 4 0 0 0 4 4 20
  1e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zandvoort MD1 5 15 5 0 0 22 5
2 Alkmaar MD3 5 10 3 1 1 24 10
3 Terriërs MD3 5 7 2 1 2 11 6
4 Westerpark MD2 5 6 2 0 3 7 13
5 FIT MD3 5 6 2 0 3 5 13
6 Hurley MD4 5 0 0 0 5 6 28
  2e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haarlem MD3 5 11 3 2 0 26 3
2 VVV MD3 5 11 3 2 0 19 6
3 Uitgeest MD2 5 8 2 2 1 9 3
4 Terriërs MD4 5 8 2 2 1 12 8
5 Pinoké MD7 5 3 1 0 4 4 19
6 Amsterdam MD7 5 0 0 0 5 1 32
  3e klasse 
  MD5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 FIT MD5 5 13 4 1 0 18 4
2 Terriërs MD5 5 13 4 1 0 12 2
3 Bloemendaal MD6 5 9 3 0 2 7 8
4 Purmerend MD4 4 3 1 0 3 6 10
5 Kikkers MD8 5 3 1 0 4 9 14
6 Strawberries MD5 4 0 0 0 4 3 17
  4e klasse