SEIZOEN 2013 - 2014
Weertelefoon trainingen: 06-49340130

Funkey

EHBO

Contact

H.V. De Terriƫrs
072- 5334835

Adres
Het Zevenhuizen 52
1852 JC Heiloo

Postadres
Postbus 265
1850 AG Heiloo


Contacten HV de Terriers seizoen 2012-2013
:

Clubhuis HV DE TERRIERS
(072)-5334835




Voorzitter Roemer Boogaard voorzitter@hvdeterriers.nl (072)-5330783
Secretaris Vacature secretariaat@hvdeterriers.nl (072)-5340002
Penningmeester John Morssink penningmeester@hvdeterriers.nl (072)-5340913
Hockeyzaken Jeroen van Aken hockeyzaken@hvdeterriers.nl (072)-5337334
Verenigingszaken Perry Bosboom verenigingszaken@hvdeterriers.nl (072)-5330975




Ledenadministratie Lucia Vermeulen Ledenadministratie@hvdeterriers.nl (072)-5331249

Hanneke vd Laken Contributies@hvdeterriers.nl (072)-5323032
Barcommissie Bjorn Bierman barcommissie@hvdeterriers.nl 06-24547446

vacature





Sponsorcommissie Cees Driehuis sponsorcommissie@hvdeterriers.nl (072)-5322110




wedstrijdsecretariaat junioren Barbera Wagter junioren@hvdeterriers.nl (072)-5334823
wedstrijdsecretaris senioren Simon Metz senioren@hvdeterriers.nl (072)-5335151




Junioren E/F Corinne Bouman ef-commissie@hvdeterriers.nl 06-55112351

Miranda Beers

06-24652220




Aspiranten D MireilleVisser d-commissie@hvdeterriers.nl (072)-5339295

Rosemarie Schilder
(072)-5339223
C meisjes + jongens
c-meisjes@hvdeterriers.nl


c-jongens@hvdeterriers.nl




AB meisjes + jongens Judith van Aken ab-meisjes@hvdeterriers.nl (072)-5337334


ab-jongens@hvdeterriers.nl




Materialen commissie Yvonne de Jager materialencommissie@hvdeterriers.nl 06-29354992
(072)-5321182

Liesbeth de Jager-Louman
06-44444452




Facilitaire zaken Bernard Broens facilitairezaken@hvdeterriers.nl (072)-5320220




Gevonden voorwerpen Flora Martini gevondenvw@hvdeterriers.nl (072)-5336623




LISA beheer
Nout den Boer
lisabeheer@hvdeterriers.nl




Website Merk de Jager
Dirk de Jager
webmaster@hvdeterriers.nl




Redactie nieuwsbrief
nieuwsbrief@hvdeterriers.nl




Activiteitencommissie
ac@hvdeterriers.nl




Zaalhockeycommissie Karin Meines zaalcommissie@hvdeterriers.nl (072)-5338744








Tuchtzaken Els Versloot tuchtzaken@hvdeterriers.nl (072)-5339019




Technische commissie Jisse Waasdorp technischecommissie@hvdeterriers.nl (072)-5339368

Rob Kaan
(06)-30157540




Scheidsrechterscie Heleen Kleuver scheidsrechters@hvdeterriers.nl (072)-5069942

Hans Froberg
(072)-5337128




Medische commissie
Friso de Haan
medischecommissie@hvdeterriers.nl


Annemarie de Boer
Wijnand Scheepstra
Willem-Jan Visser
Gerben van der Meulen
Govert Brinkhorst






Sportiviteit & respect Arjan Bakker
sportiviteitenrespect@hvdeterriers.nl