SEIZOEN 2015 - 2016
Weertelefoon trainingen: 06-49340130

Funkey

EHBO

Contact

H.V. De Terriërs
072- 5334835

Adres
Het Zevenhuizen 52
1852 JC Heiloo

Postadres
Postbus 265
1850 AG Heiloo


Contacten HV de Terriers seizoen 2014-2015
:


Clubhuis HV de Terriers
(072)-5334835




Voorzitter Wytze van der Meer
voorzitter@hvdeterriers.nl
Secretaris Gabriëlle Slinger secretariaat@hvdeterriers.nl
Penningmeester John Morssink penningmeester@hvdeterriers.nl (06)-20018931
Hockeyzaken Jeroen van Aken hockeyzaken@hvdeterriers.nl (072)-5337334
Verenigingszaken
verenigingszaken@hvdeterriers.nl (072)-5330975
Ledenadministratie Lucia Vermeulen Ledenadministratie@hvdeterriers.nl (072)-5331249
Contributieadministratie Hanneke vd Laken Contributies@hvdeterriers.nl (072)-5323032




Barcommissie Gerard Morsch barcommissie@hvdeterriers.nl (06)-12377787

Reinier Bleeker

(06)-51611738

Myrthe van Ingen



Valerie de Kleuver

(06)-15888767

Merel Kloots

(06)-46206624

Jaimy van Vuuren


Barindeling Zaterdag
Myrthe van Ingen
barindelingzaterdag@hvdeterriers.nl

Barindeling Zondag
Tony Izacs
barindelingzondag@hvdeterriers.nl





Sponsorcommissie Cees Driehuis sponsorcommissie@hvdeterriers.nl (072)-5337017




Wedstrijdsecretariaat junioren Barbera Wagter junioren@hvdeterriers.nl (072)-5334823




Wedstrijdsecretaris senioren Barbera Wagter senioren@hvdeterriers.nl (072)-5334823




Funkey
Odette Schipper
funkey@hvdeterriers.nl




Junioren E/F Miranda Beers ef-commissie@hvdeterriers.nl (06)-24652220




Aspiranten D Henriëtte van Wijk
d-commissie@hvdeterriers.nl (06)-40430691

Ingrid Henselmans

(06)-13071672




C meisjes + jongens Birgit Heerkens c-meisjes@hvdeterriers.nl


c-jongens@hvdeterriers.nl




AB meisjes + jongens Simone Meegdes
ab-meisjes@hvdeterriers.nl


ab-jongens@hvdeterriers.nl
Materialen commissie Yvonne Knijn materialencommissie@hvdeterriers.nl

Daan Sep





Facilitaire zaken Gerard Morsch
facilitairezaken@hvdeterriers.nl (06)-51611738




Gevonden voorwerpen Flora Martini gevondenvw@hvdeterriers.nl (072)-5336623




LISA beheer Nout den Boer lisabeheer@hvdeterriers.nl




Website Merk de Jager webmaster@hvdeterriers.nl

Dirk de Jager





Redactie nieuwsbrief
nieuwsbrief@hvdeterriers.nl




Activiteitencommissie
ac@hvdeterriers.nl




Zaalhockeycommissie Karin Meines zaalcommissie@hvdeterriers.nl (072)-5338744




Tuchtzaken Els Versloot tuchtzaken@hvdeterriers.nl (072)-5339019




Technische commissie Jisse Waasdorp technischecommissie@hvdeterriers.nl (072)-5339368

Rob Kaan
(06)-30157540




Scheidsrechters commissie Heleen Kleuver scheidsrechters@hvdeterriers.nl (072)-5069942

Hans Froberg
(072)-5337128




Medische commissie Friso de Haan medischecommissie@hvdeterriers.nl

Annemarie de Boer


Wijnand Scheepstra


Willem-Jan Visser


Gerben van der Meulen


Govert Brinkhorst





Sportiviteit & respect Arjan Bakker sportiviteitenrespect@hvdeterriers.nl