SEIZOEN 2014 - 2015
Weertelefoon trainingen: 06-49340130

Funkey

EHBO

Contact

H.V. De Terriërs
072- 5334835

Adres
Het Zevenhuizen 52
1852 JC Heiloo

Postadres
Postbus 265
1850 AG Heiloo


Contacten HV de Terriers seizoen 2014-2015
:

Clubhuis HV de Terriers (072)-5334835
Voorzitter Wytze van der Meer
voorzitter@hvdeterriers.nl
Secretaris Gabriëlle Slinger secretariaat@hvdeterriers.nl
Penningmeester John Morssink penningmeester@hvdeterriers.nl (06)-20018931
Hockeyzaken Jeroen van Aken hockeyzaken@hvdeterriers.nl (072)-5337334
Verenigingszaken Perry Bosboom verenigingszaken@hvdeterriers.nl (072)-5330975
Ledenadministratie Lucia Vermeulen Ledenadministratie@hvdeterriers.nl (072)-5331249
Hanneke vd Laken Contributies@hvdeterriers.nl (072)-5323032
Barcommissie Maurits Meester barcommissie@hvdeterriers.nl (06)-13757305
Reinier Bleeker
Sponsorcommissie Cees Driehuis sponsorcommissie@hvdeterriers.nl (072)-5337017
(06)-51301298
wedstrijdsecretariaat junioren Barbera Wagter junioren@hvdeterriers.nl (072)-5334823
wedstrijdsecretaris senioren Simon Metz senioren@hvdeterriers.nl (072)-5335151
Junioren E/F Corinne Bouman ef-commissie@hvdeterriers.nl (06)-55112351
Miranda Beers (06)-24652220
Aspiranten D Henriëtte van Wijk
d-commissie@hvdeterriers.nl (06)-40430691
Ingrid Henselmans
(06)-13071672
C meisjes + jongens Birgit Heerkens c-meisjes@hvdeterriers.nl
c-jongens@hvdeterriers.nl
AB meisjes + jongens Judith van Aken ab-meisjes@hvdeterriers.nl (072)-5337334
ab-jongens@hvdeterriers.nl
Materialen commissie Yvonne Knijn materialencommissie@hvdeterriers.nl
Peter van der Bent
Facilitaire zaken Bernard Broens facilitairezaken@hvdeterriers.nl (072)-5320220
Gevonden voorwerpen Flora Martini gevondenvw@hvdeterriers.nl (072)-5336623
LISA beheer Nout den Boer lisabeheer@hvdeterriers.nl
Website Merk de Jager webmaster@hvdeterriers.nl
Dirk de Jager
Redactie nieuwsbrief nieuwsbrief@hvdeterriers.nl
Activiteitencommissie ac@hvdeterriers.nl
Zaalhockeycommissie Karin Meines zaalcommissie@hvdeterriers.nl (072)-5338744
Tuchtzaken Els Versloot tuchtzaken@hvdeterriers.nl (072)-5339019
Technische commissie Jisse Waasdorp technischecommissie@hvdeterriers.nl (072)-5339368
Rob Kaan (06)-30157540
Scheidsrechters commissie Heleen Kleuver scheidsrechters@hvdeterriers.nl (072)-5069942
Hans Froberg (072)-5337128
Medische commissie Friso de Haan medischecommissie@hvdeterriers.nl
Annemarie de Boer
Wijnand Scheepstra
Willem-Jan Visser
Gerben van der Meulen
Govert Brinkhorst
Sportiviteit & respect Arjan Bakker sportiviteitenrespect@hvdeterriers.nl