SEIZOEN 2016 - 2017
Weertelefoon trainingen: 06-49340130

Funkey

EHBO

Contact

H.V. De Terriërs
072- 5334835

Adres
Het Zevenhuizen 52
1852 JC Heiloo

Postadres
Postbus 265
1850 AG Heiloo
Standen van alle teams
Zaal teams 
  Dames 1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit D1 8 21 7 0 1 41 13
2 HBS D1 8 21 7 0 1 32 12
3 Terriërs D1 8 12 4 0 4 27 21
4 Haarlem D1 8 6 2 0 6 15 32
5 AMVJ D1 8 0 0 0 8 7 44
  Topklasse 
  Dames 2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS D2 8 21 7 0 1 37 23
2 Pinoké D2 8 12 3 3 2 26 25
3 Alliance D2 8 8 1 5 2 18 20
4 Amsterdam D2 8 7 2 1 5 20 27
5 Terriërs D2 8 6 1 3 4 18 24
  Topklasse 
  Dames 3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs D3 8 22 7 1 0 24 7
2 Myra D3 8 17 5 2 1 24 9
3 Amstelveen D3 8 10 3 1 4 24 20
4 Overbos D3 8 7 2 1 5 19 23
5 Kikkers D4 8 1 0 1 7 8 40
  3e klasse 
  Dames 4 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké D4 8 22 7 1 0 64 16
2 AthenA D5 8 18 6 0 2 57 19
3 Haarlem D2 8 12 4 0 4 32 24
4 AthenA D6 8 4 1 1 6 22 49
5 HIC D7 8 3 1 0 7 9 76
  3e klasse 
  Heren 1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs H1 1 3 1 0 0 9 4
2 AMVJ H1 1 0 0 0 1 4 9
  Beslissingswedstrijd 
  Heren 2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley H2 1 3 1 0 0 4 3
2 Terriërs H2 1 0 0 0 1 3 4
  Play-outs 
  Jongens 8E1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens 8E2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  Jongens A1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Xenios JA1 12 31 10 1 1 65 33
2 Castricum JA1 12 24 8 0 4 58 43
3 Terriërs JA1 12 24 7 3 2 55 34
4 AthenA JA1 12 20 6 2 4 55 37
5 Bloemendaal JA2 12 10 2 4 6 40 55
6 FIT JA1 12 9 2 3 7 34 56
7 Qui Vive JA12 12 1 0 1 11 34 83
  Sub-topklasse 
  Jongens B1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum JB12 12 31 10 1 1 61 31
2 Terriërs JB1 12 26 8 2 2 82 43
3 Pinoké JB3 12 21 6 3 3 43 38
4 Alkmaar JB2 12 17 5 2 5 44 50
5 Reigers JB2 12 16 5 1 6 44 42
6 Hoorn (WFHC) JB12 12 10 3 1 8 33 65
7 Abcoude JB1 12 0 0 0 12 26 64
  1e klasse 
  Jongens B1/2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs JB2 10 30 10 0 0 76 17
2 Kikkers JB2 10 18 6 0 4 53 33
3 Pinoké JB4 10 13 4 1 5 28 49
4 Magnus JB1 10 13 4 1 5 21 46
5 Qui Vive JB3 10 10 3 1 6 32 39
6 Uitgeest JB1 10 4 1 1 8 33 59
  2e klasse 
  Jongens C1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerpark JC1 12 29 9 2 1 46 25
2 Terriërs JC1 12 27 8 3 1 65 25
3 Hoorn (WFHC) JC1 12 15 4 3 5 39 32
4 Xenios JC2 12 14 4 2 6 28 28
5 Rood-Wit JC3 10 14 4 2 4 22 36
6 HIC JC2 10 6 2 0 8 21 56
7 Abcoude JC2 10 5 1 2 7 23 42
  1e klasse 
  Jongens C3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoorn (WFHC) JC12 12 36 12 0 0 131 18
2 Abcoude JC3 12 30 10 0 2 55 29
3 Xenios JC5 12 18 6 0 6 51 49
4 Bennebroek JC3 12 18 6 0 6 47 62
5 Terriërs JC3 12 15 5 0 7 32 43
6 Castricum JC2 12 9 3 0 9 24 66
7 Amsterdam JC7 12 0 0 0 12 27 100
  2e klasse 
  Jongens D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs JD1 12 31 10 1 1 73 32
2 Hurley JD2 12 27 8 3 1 64 27
3 Amsterdam JD3 12 20 6 2 4 63 37
4 Rood-Wit JD2 12 19 6 1 5 58 38
5 IJburg JD1 12 13 4 1 7 61 53
6 Kikkers JD1 12 11 3 2 7 32 52
7 Alliance JD2 12 0 0 0 12 7 119
  Sub-topklasse 
  Jongens D2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs JD2 12 32 10 2 0 62 17
2 FIT JD2 12 23 7 2 3 53 35
3 IJburg JD3 12 20 6 2 4 51 30
4 Haarlem JD2 12 19 6 1 5 34 38
5 AMVJ JD2 12 16 5 1 6 30 34
6 Pinoké JD5 12 8 2 2 8 24 44
7 Abcoude JD4 12 3 1 0 11 19 75
  2e klasse 
  Meisjes A1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Qui Vive MA1 12 30 10 0 2 52 26
2 HBS MA1 12 21 6 3 3 43 36
3 Xenios MA1 12 20 6 2 4 30 28
4 Myra MA1 12 19 6 1 5 37 38
5 Alliance MA1 12 12 3 3 6 33 41
6 Terriërs MA1 12 10 3 1 8 28 40
7 FIT MA1 12 8 2 2 8 26 40
  Sub-topklasse 
  Meisjes A2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Strawberries MA2 10 26 8 2 0 53 15
2 Terriërs MA2 10 23 7 2 1 42 18
3 Magnus MA1 9 14 4 2 3 26 22
4 Overbos MA2 10 13 4 1 5 31 32
5 HBS MA5 9 7 2 1 6 12 38
6 HIC MA3 10 0 0 0 10 13 52
  2e klasse 
  Meisjes A3 Zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké MA4 10 28 9 1 0 73 10
2 Kikkers MA4 10 22 7 1 2 31 19
3 Terriërs MA3 8 10 3 1 4 24 26
4 Mijdrecht MA3 8 10 3 1 4 18 30
5 Kraaien MA24 10 8 2 2 6 25 29
6 AMVJ MA2 8 0 0 0 8 4 61
  2e klasse 
  Meisjes B1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Myra MB1 10 30 10 0 0 45 17
2 HIC MB1 10 25 8 1 1 37 16
3 Qui Vive MB1 12 22 7 1 4 51 35
4 Castricum MB1 12 15 5 0 7 47 38
5 Bennebroek MB1 12 12 4 0 8 38 51
6 Hoorn (WFHC) MB1 12 10 3 1 8 34 47
7 Terriërs MB1 10 1 0 1 9 18 66
  Sub-topklasse 
  Meisjes B2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kikkers MB1 12 29 9 2 1 54 15
2 Kraaien MB1 12 29 9 2 1 49 14
3 Alkmaar MB2 12 26 8 2 2 34 21
4 Hoorn (WFHC) MB2 12 11 3 2 7 23 32
5 AMVJ MB2 12 11 3 2 7 23 43
6 Strawberries MB12 12 10 2 4 6 20 28
7 Terriërs MB2 12 3 1 0 11 16 66
  2e klasse 
  Meisjes C1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbos MC1 12 29 9 2 1 44 20
2 Kikkers MC1 12 23 7 2 3 37 28
3 Amstelveen MC1 11 22 7 1 3 40 24
4 Terriërs MC1 10 17 5 2 3 28 16
5 Westerpark MC1 12 11 3 2 7 30 38
6 Mijdrecht MC1 12 6 1 3 8 23 44
7 HIC MC12 11 5 1 2 8 10 42
  1e klasse 
  Meisjes C2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MC2 12 26 8 2 2 41 22
2 Kikkers MC5 12 25 7 4 1 38 24
3 Purmerend MC2 12 22 6 4 2 39 22
4 HBS MC3 12 16 4 4 4 32 25
5 AMVJ MC2 12 12 3 3 6 19 26
6 Alkmaar MC3 12 9 2 3 7 25 39
7 Amsterdam MC4 12 5 1 2 9 21 57
  2e klasse 
  Meisjes C3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Abcoude MC2 12 32 10 2 0 46 19
2 IJburg MC3 12 26 8 2 2 58 28
3 Kikkers MC7 10 16 5 1 4 37 38
4 HIC MC4 11 13 4 1 6 34 35
5 Terriërs MC3 11 9 3 0 8 33 43
6 Pinoké MC4 10 9 3 0 7 17 29
7 Myra MC4 10 6 2 0 8 31 64
  2e klasse 
  Meisjes C4 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal MC5 12 26 8 2 2 61 36
2 Terriërs MC4 12 19 6 1 5 54 37
3 Xenios MC4 12 17 5 2 5 40 44
4 FIT MC4 10 15 5 0 5 30 33
5 Alliance MC8 10 15 4 3 3 35 30
6 Amsterdam MC6 10 14 4 2 4 42 48
7 Pinoké MC6 12 5 1 2 9 24 58
  3e klasse 
  Meisjes C5 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Mijdrecht MC2 12 34 11 1 0 63 12
2 Kraaien MC2 12 31 10 1 1 68 20
3 Zandvoort MC2 12 22 7 1 4 54 43
4 Alkmaar MC8 12 11 3 2 7 24 43
5 Rood-Wit MC6 12 9 2 3 7 14 39
6 Terriërs MC5 12 8 2 2 8 23 49
7 Overbos MC5 12 4 0 4 8 13 53
  3e klasse 
  Meisjes C6 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bloemendaal MC7 12 25 8 1 3 55 33
2 IJburg MC8 12 25 8 1 3 43 25
3 FIT MC6 12 24 8 0 4 43 27
4 Hurley MC6 12 14 4 2 6 30 36
5 IJburg MC7 12 13 4 1 7 36 42
6 Terriërs MC6 12 13 4 1 7 37 55
7 Overbos MC7 12 8 2 2 8 26 52
  3e klasse 
  Meisjes D1 zaal  
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ MD1 10 23 7 2 1 40 34
2 HBS MD1 10 18 5 3 2 30 23
3 Rood-Wit MD1 10 14 4 2 4 29 28
4 Kikkers MD1 10 14 4 2 4 23 25
5 Alliance MD1 10 9 2 3 5 36 39
6 Terriërs MD1 10 4 0 4 6 29 38
  Topklasse 
  Meisjes D2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerpark MD1 12 28 9 1 2 74 23
2 Qui Vive MD12 12 27 9 0 3 44 23
3 AthenA MD3 12 21 6 3 3 44 23
4 AMVJ MD13 12 18 5 3 4 43 42
5 Alliance MD3 12 10 3 1 8 15 44
6 Kikkers MD3 12 8 2 2 8 24 49
7 Terriërs MD2 12 8 2 2 8 22 62
  1e klasse 
  Meisjes D4 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MD4 12 31 10 1 1 59 25
2 Haarlem MD3 12 28 9 1 2 61 29
3 Amsterdam MD7 12 24 8 0 4 67 54
4 VVV MD3 12 18 6 0 6 36 34
5 Myra MD4 12 15 5 0 7 39 43
6 Spaarndam MD22 12 7 2 1 9 25 47
7 IJburg MD4 12 1 0 1 11 13 68
  2e klasse 
Senioren 
  D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nijmegen D1 22 53 17 2 3 50 22
2 Voordaan D1 22 48 14 6 2 48 19
3 Push D1 22 40 13 1 8 62 35
4 Union D1 22 35 9 8 5 37 28
5 Helmond D1 22 31 9 4 9 32 35
6 Leonidas D1 22 30 8 6 8 34 32
7 Terriërs D1 22 30 8 6 8 30 31
8 Rotterdam D1 22 28 8 4 10 32 38
9 Tilburg D1 22 27 8 3 11 34 36
10 Rood-Wit D1 22 21 6 3 13 28 44
11 QZ D1 22 17 4 5 13 24 46
12 EHV D1 22 11 3 2 17 30 75
  Overgangsklasse 
  D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ D3 22 53 16 5 1 83 22
2 HIC D4 22 51 15 6 1 72 15
3 HBS D3 22 49 15 4 3 82 49
4 Qui Vive D2 22 42 12 6 4 65 33
5 Kampong D8 22 41 12 5 5 56 36
6 Hurley D7 22 31 9 4 9 56 39
7 Terriërs D2 22 28 8 4 10 42 52
8 Amsterdam D7 22 25 8 1 13 32 54
9 VVV D5 22 21 6 3 13 51 76
10 Reigers D2 22 16 4 4 14 32 61
11 Pinoké D6 22 9 2 3 17 28 99
12 Myra D3 22 7 2 1 19 28 91
  Reserve 1e klasse 
  D3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam D17 10 20 6 2 2 36 25
2 Terriërs D3 10 16 4 4 2 25 20
3 Amsterdam D16 10 15 4 3 3 22 17
4 Hurley D13 10 12 3 3 4 20 31
5 Westerpark D6 10 10 2 4 4 25 28
6 Reigers D3 10 7 1 4 5 34 41
  Res. 3e klasse 
  D4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AthenA D11 10 22 7 1 2 32 19
2 Hurley D12 10 16 5 1 4 18 17
3 Myra D12 10 16 5 1 4 15 15
4 AMVJ D11 10 12 3 3 4 26 28
5 Hurley D16 10 10 3 1 6 21 27
6 Terriërs D4 10 9 2 3 5 19 25
  Res. 3e klasse 
  DJ1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Purmerend DJ2 10 25 8 1 1 47 13
2 Amsterdam DJ3 10 20 6 2 2 51 19
3 Amstelveen DJ1 10 18 6 0 4 27 27
4 Myra DJ2 10 12 4 0 6 29 49
5 Terriërs DJ1 10 10 3 1 6 35 36
6 Amsterdam DJ1 10 -3 1 0 9 21 66
  Jong 2e klasse 
  DJ2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs DJ2 10 27 9 0 1 48 11
2 Amsterdam DJ2 10 20 6 2 2 27 18
3 Heerhugowaard DJ1 10 15 4 3 3 17 23
4 AthenA DJ2 10 12 3 3 4 22 24
5 VVV DJ2 10 5 1 2 7 17 37
6 Hurley DJ2 10 2 1 2 7 18 36
  Jong 2e klasse 
  DJ3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HIC DJ4 9 24 8 0 1 33 8
2 Overbos DJ1 9 18 6 0 3 33 21
3 Hoorn (WFHC) DJ2 8 15 5 0 3 17 11
4 AMVJ DJ3 9 15 5 0 4 26 22
5 AMVJ DJ4 9 14 4 2 3 19 19
6 Terriërs DJ3 9 11 3 2 4 19 29
7 AthenA DJ4 9 9 3 0 6 26 29
8 FIT DJ2 9 9 3 0 6 19 34
9 AMVJ DJ5 9 2 0 2 7 9 28
  Jong 4e klasse 
  H1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Myra H1 22 43 13 4 5 71 44
2 IJsseloever H1 22 40 12 4 6 56 46
3 Xenios H1 22 40 11 7 4 59 43
4 Alliance H1 22 35 9 8 5 56 42
5 Naarden H1 22 34 10 4 8 57 56
6 Reigers H1 22 34 10 4 8 50 54
7 Rood-Wit H1 22 29 8 5 9 50 47
8 Bennebroek H1 22 27 7 6 9 51 47
9 Fletiomare H1 22 24 6 6 10 56 71
10 VVV H1 22 23 6 5 11 45 51
11 Overbos H1 22 20 6 2 14 55 82
12 Terriërs H1 22 17 4 5 13 33 56
  1e klasse 
  H2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Myra H4 10 22 7 1 2 38 10
2 Terriërs H2 10 22 7 1 2 34 21
3 Reigers H2 10 19 6 1 3 28 20
4 AMVJ H5 10 14 4 2 4 25 25
5 Westerpark H5 10 8 2 2 6 21 30
6 Pinoké H10 10 1 0 1 9 9 49
  Res. 2e klasse 
  H3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbos H3 10 23 8 2 0 37 20
2 Terriërs H3 10 17 5 2 3 28 30
3 Pinoké H17 10 16 5 1 4 28 24
4 Bloemendaal H4 10 15 5 0 5 33 27
5 Rood-Wit H4 10 8 2 2 6 23 35
6 Amsterdam H17 10 4 1 1 8 23 36
  Res. 3e klasse 
  H4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haarlem H3 10 24 8 0 2 40 19
2 Hurley H20 10 22 7 1 2 35 17
3 HIC H15 10 18 6 0 4 35 16
4 VVV H16 10 9 3 0 7 22 37
5 Terriërs H4 10 9 3 0 7 29 53
6 Pinoké H19 10 7 2 1 7 12 31
  Res. 5e klasse 
  Heren 1 Beker 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Westerpark H1 1 3 1 0 0 3 0
2 Terriërs H1 1 0 0 0 1 0 3
  Silvercup - Zestiende finales 
  HJ1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS HJ1 10 28 9 1 0 42 15
2 Reigers HJ1 10 19 6 1 3 48 23
3 Hurley HJ2 10 18 6 0 4 34 17
4 FIT HJ1 10 16 5 1 4 25 25
5 Kikkers HJ1 10 3 1 0 9 16 49
6 Terriërs HJ1 10 1 1 1 8 11 47
  Jong 3e klasse 
ABC Jeugd 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley JA1 14 34 11 1 2 51 18
2 Terriërs JA1 14 33 11 0 3 47 29
3 Alkmaar JA1 14 33 10 3 1 43 20
4 Castricum JA1 14 19 6 1 7 38 43
5 AthenA JA1 14 14 4 2 8 32 32
6 Bloemendaal JA2 14 11 3 2 9 37 52
7 Pinoké JA2 14 10 3 1 10 24 41
8 Purmerend JA1 14 9 3 0 11 22 59
  Topklasse 
  JA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alliance JA4 13 34 11 1 1 33 12
2 Rood-Wit JA4 13 22 7 1 5 24 19
3 Castricum JA2 13 21 6 3 4 37 25
4 IJburg JA1 7 19 6 1 0 27 5
5 AthenA JA3 13 18 5 3 5 37 27
6 Terriërs JA2 13 14 4 2 7 31 38
7 HBS JA3 13 7 2 1 10 22 50
8 Bloemendaal JA5 13 4 0 4 9 20 55
  2e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kraaien JB1 14 35 11 2 1 66 36
2 HIC JB1 14 28 9 1 4 62 42
3 Overbos JB1 14 28 9 1 4 52 37
4 Terriërs JB1 14 21 7 0 7 51 55
5 Hisalis JB1 14 16 5 1 8 37 47
6 HBS JB2 14 16 5 1 8 31 43
7 Castricum JB1 14 15 5 0 9 46 40
8 Hurley JB3 14 6 2 0 12 23 68
  Sub-topklasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hurley JC3 10 30 10 0 0 39 8
2 Terriërs JC1 10 19 6 1 3 50 17
3 IJburg JC1 10 16 5 1 4 16 18
4 Myra JC1 10 13 4 1 5 25 45
5 Alkmaar JC2 10 7 2 1 7 12 34
6 Kikkers JC1 10 2 0 2 8 10 30
  Subtopklasse 
  JC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Reigers JC2 10 22 7 1 2 44 22
2 Alkmaar JC3 10 21 7 0 3 38 20
3 IJburg JC2 10 17 5 2 3 45 35
4 Saxenburg JC1 10 16 5 1 4 36 42
5 Qui Vive JC2 10 7 2 1 7 20 40
6 Terriërs JC2 10 3 0 3 7 21 45
  2e klasse 
  JC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AMVJ JC1 10 24 8 0 2 52 21
2 Terriërs JC3 10 20 6 2 2 28 26
3 VVV JC1 10 19 6 1 3 48 32
4 IJburg JC3 10 12 4 0 6 21 27
5 Xenios JC5 10 12 4 0 6 28 39
6 Amsterdam JC6 10 1 0 1 9 17 49
  2e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké MA2 14 32 9 5 0 26 6
2 Rood-Wit MA1 14 29 9 2 3 23 12
3 Alliance MA1 14 24 7 3 4 30 17
4 Xenios MA1 14 24 7 3 4 23 18
5 Myra MA1 14 17 5 2 7 22 22
6 Strawberries MA1 14 17 5 2 7 25 28
7 Terriërs MA1 14 10 2 4 8 20 29
8 HBS MA2 14 4 1 1 12 12 49
  Topklasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MA2 14 30 9 3 2 57 17
2 Saxenburg MA1 14 27 8 3 3 36 18
3 Myra MA3 14 23 7 2 5 43 33
4 Overbos MA2 14 20 5 5 4 34 32
5 Bloemendaal MA3 14 18 6 0 8 37 48
6 Magnus MA1 14 18 5 3 6 27 37
7 Alkmaar MA2 14 17 5 2 7 32 37
8 AthenA MA5 14 5 1 2 11 22 66
  2e klasse 
  MA3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hisalis MA3 13 31 10 1 2 50 17
2 Qui Vive MA4 14 31 9 4 1 58 22
3 AMVJ MA2 13 26 9 2 2 39 17
4 Spire (WFHC) MA1 13 20 6 2 5 33 21
5 Terriërs MA3 14 13 4 1 9 34 44
6 Pinoké MA5 14 12 4 0 10 16 52
7 Rood-Wit MA6 14 9 2 3 9 19 55
8 Myra MA4 13 6 2 3 8 15 36
  3e klasse 
  MA4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amsterdam MA5 14 34 12 1 1 61 28
2 AthenA MA6 14 33 12 0 2 63 27
3 Westerpark MA2 14 24 7 3 4 49 27
4 Haarlem MA4 14 21 6 3 5 37 34
5 Xenios MA4 14 18 5 3 6 30 44
6 Rood-Wit MA3 14 16 5 1 8 36 36
7 Alliance MA7 14 15 5 3 6 26 28
8 Kraaien MA3 14 13 4 1 9 18 36
9 Terriërs MA4 14 12 4 3 7 25 35
10 Hoorn (WFHC) MA4 14 -1 0 2 12 15 65
  3e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Purmerend MB1 14 33 10 3 1 35 21
2 AthenA MB1 14 31 10 1 3 40 16
3 Terriërs MB1 14 24 8 0 6 45 27
4 Overbos MB1 14 20 6 2 6 32 36
5 Amsterdam MB2 14 18 5 3 6 29 31
6 Pinoké MB2 14 13 4 1 9 30 48
7 Reigers MB1 14 11 3 2 9 36 51
8 IJburg MB1 14 11 3 2 9 21 38
  Sub-topklasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoorn (WFHC) MB2 14 36 11 3 0 52 10
2 Heerhugowaard MB1 14 33 10 3 1 39 21
3 Westerpark MB1 14 27 8 3 3 35 13
4 Alkmaar MB2 14 20 6 2 6 30 26
5 Purmerend MB2 14 19 5 4 5 28 27
6 VVV MB1 14 14 4 2 8 24 35
7 AMVJ MB2 14 9 2 3 9 17 36
8 Terriërs MB2 14 0 0 0 14 9 66
  1e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MB3 14 35 11 2 1 38 16
2 HIC MB6 14 34 10 4 0 48 15
3 Zandvoort MB2 14 26 8 2 4 37 25
4 Hurley MB6 14 25 8 1 5 38 34
5 Abcoude MB4 14 14 4 2 8 29 31
6 Westerpark MB3 14 9 2 3 9 16 39
7 Mijdrecht MB3 14 8 3 2 9 29 38
8 Saxenburg MB5 14 6 2 0 12 8 45
  4e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bennebroek MB4 14 34 10 4 0 37 17
2 Heerhugowaard MB3 14 33 10 3 1 54 16
3 Purmerend MB3 14 22 7 1 6 39 26
4 Hurley MB5 14 20 6 2 6 29 27
5 Waterland MB2 14 19 5 4 5 38 22
6 Kikkers MB5 14 18 4 6 4 31 30
7 Terriërs MB4 14 7 2 1 11 29 66
8 Alliance MB8 14 4 1 1 12 18 71
  4e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amstelveen MC1 10 24 8 0 2 28 15
2 IJburg MC1 10 19 6 1 3 27 22
3 Bennebroek MC1 10 15 5 0 5 24 26
4 Amsterdam MC2 10 13 4 1 5 24 19
5 Terriërs MC1 10 12 4 0 6 21 29
6 Purmerend MC1 10 6 2 0 8 14 27
  Subtopklasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MC2 10 21 7 0 3 45 16
2 Alliance MC4 10 18 6 0 4 30 23
3 Qui Vive MC3 10 17 5 2 3 24 15
4 Amsterdam MC4 10 13 4 1 5 17 36
5 HBS MC3 10 13 3 4 3 17 20
6 AMVJ MC2 10 4 1 1 8 6 29
  1e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haarlem MC2 10 26 8 2 0 35 13
2 Overbos MC2 10 21 6 3 1 42 16
3 Hurley MC4 10 18 5 3 2 30 17
4 Rood-Wit MC4 10 11 3 2 5 27 25
5 Terriërs MC3 10 6 2 0 8 18 52
6 Reigers MC4 10 3 1 0 9 20 49
  2e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alliance MC8 10 22 7 1 2 31 22
2 Myra MC4 10 21 7 0 3 30 18
3 Mijdrecht MC2 10 19 6 1 3 31 19
4 Bloemendaal MC4 10 12 4 0 6 26 26
5 Overbos MC4 10 9 3 0 7 20 32
6 Terriërs MC4 10 6 2 0 8 12 33
  3e klasse 
  MC5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs MC5 10 30 10 0 0 48 7
2 IJburg MC8 10 21 7 0 3 37 10
3 Saxenburg MC4 10 14 4 2 4 25 30
4 Kikkers MC9 10 8 2 2 6 13 34
5 Alkmaar MC10 10 7 2 1 7 9 40
6 Westerpark MC5 10 6 1 3 6 5 16
  4e klasse 
  MC6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Magnus MC1 10 25 8 1 1 54 23
2 Alkmaar MC9 10 20 6 2 2 38 21
3 Terriërs MC6 10 16 5 1 4 30 29
4 Abcoude MC4 10 13 4 4 2 35 25
5 AMVJ MC5 10 8 2 2 6 24 34
6 Rood-Wit MC8 10 0 0 0 10 11 60
  4e klasse 
  MC7 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Castricum MC4 9 25 8 1 0 37 12
2 Saxenburg MC3 10 21 7 0 3 41 21
3 Haarlem MC8 10 15 4 3 3 46 25
4 Rood-Wit MC6 10 12 3 3 4 26 29
5 Terriërs MC7 10 6 2 0 8 18 55
6 IJburg MC7 9 1 1 1 7 11 37
  4e klasse 
EF jeugd 
  J6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  JF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  MF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  MF2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  MF3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Veteranen(-innen) 
  DVA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Roomburg DA 22 60 19 3 0 74 23
2 Bloemendaal DA 22 55 18 1 3 89 20
3 Rood-Wit DA 22 49 15 4 3 80 37
4 HBS DA 22 42 14 0 8 57 37
5 Kikkers DA 22 33 10 3 9 64 72
6 Kieviten DA 22 29 9 2 11 52 47
7 Terriërs DA 22 27 8 3 11 63 50
8 Alphen DA 22 23 7 2 13 48 64
9 Bennebroek DA 22 23 7 2 13 46 69
10 Amsterdam DB 22 21 6 3 13 45 52
11 Craeyenhout DA 22 19 5 4 13 38 69
12 hdm DB 22 1 0 1 21 18 134
  Veteranen overgangsklasse 
  DVB 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rood-Wit DD 10 30 10 0 0 102 2
2 Amsterdam DD 10 22 7 1 2 29 14
3 Hurley DB 10 21 7 0 3 34 23
4 Qui Vive DB 10 20 6 2 2 33 14
5 Terriërs DB / CASTRICUM DA 10 14 4 2 4 19 22
6 HIC DB 10 11 3 2 5 11 29
7 Kraaien DB 9 11 3 2 4 12 32
8 Zandvoort DA 9 6 2 0 7 16 40
9 Abcoude DB 10 4 1 1 8 5 44
10 Bloemendaal DF 10 2 0 2 8 5 46
  Veteranen 3e klasse 
  HVA 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs HA 22 52 17 1 4 102 43
2 Kikkers HA 22 48 15 3 4 89 44
3 Qui Vive HA 22 46 14 4 4 83 47
4 Forescate HA 22 37 12 1 9 63 43
5 Pinoké HD 22 36 11 3 8 71 55
6 Bloemendaal HC 22 36 10 6 6 65 48
7 Kieviten HA 22 32 9 5 8 53 50
8 Bloemendaal HD 22 30 8 6 8 58 56
9 Rood-Wit HB 22 28 9 1 12 44 70
10 HBS HB 22 16 5 1 16 34 74
11 Alliance HA 22 13 4 1 17 28 69
12 Myra HA 22 6 2 0 20 22 113
  Veteranen 1e klasse 
  HVB 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Strawberries HB 10 26 8 2 0 46 18
2 Alkmaar HC 10 20 6 2 2 40 18
3 Spire (WFHC) HB 10 19 6 1 3 26 25
4 Uitgeest HA 10 14 4 2 4 13 22
5 Magnus HA/HERMES HA 10 7 2 1 7 15 27
6 Terriërs HB 10 0 0 0 10 8 38
  Veteranen 3e klasse 
  HVL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kraaien HL1 8 21 7 0 1 26 7
2 Bennebroek HL1 8 16 5 1 2 22 9
3 Hoorn (WFHC) HL1 8 13 4 1 3 19 11
4 Abcoude HL1 8 5 1 2 5 6 21
5 Terriërs HL1 8 2 0 2 6 7 32
  Klasse 
D Jeugd 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pinoké JD2 10 25 8 1 1 37 18
2 Myra JD1 10 22 7 1 2 31 18
3 AthenA JD1 10 21 7 0 3 30 23
4 IJburg JD1 10 12 4 0 6 35 37
5 Terriërs JD1 10 9 3 0 7 34 51
6 Pinoké JD3 10 0 0 0 10 13 33
  Sub-topklasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Terriërs JD2 10 24 8 0 2 48 18
2 Castricum JD1 10 20 6 2 2 44 13
3 Reigers JD2 10 17 5 2 3 40 23
4 Rood-Wit JD4 10 16 5 1 4 26 16
5 Heerhugowaard JD1 10 10 3 1 6 22 36
6 Westerpark JD3 10 0 0 0 10 9 83
  2e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HBS MD1 10 26 8 2 0 29 11
2 Terriërs MD1 10 24 8 0 2 32 9
3 AthenA MD1 10 15 5 0 5 18 16
4 Alkmaar MD1 10 13 4 1 5 14 15
5 Rood-Wit MD1 10 10 3 1 6 17 14
6 Amstelveen MD1 10 0 0 0 10 5 50
  Topklasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 AthenA MD2 10 22 7 1 2 36 16
2 Terriërs MD2 10 17 5 2 3 27 20
3 Amsterdam MD3 10 16 5 1 4 25 16
4 Zandvoort MD1 10 15 4 3 3 28 15
5 HIC MD2 10 9 3 0 7 16 40
6 Myra MD3 10 7 2 1 7 15 40
  2e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoorn (WFHC) MD1 10 30 10 0 0 58 9
2 Terriërs MD3 10 16 5 1 4 32 21
3 Magnus MD1 10 15 4 3 3 16 16
4 HBS MD4 10 13 4 1 5 13 16
5 Alliance MD5 10 7 2 1 7 10 43
6 Waterland MD1 10 6 2 0 8 15 39
  2e klasse 
  MD4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Strawberries MD2 10 25 8 1 1 43 18
2 Kikkers MD6 10 22 7 1 2 44 27
3 Terriërs MD4 10 16 5 1 4 30 16
4 Rood-Wit MD6 10 11 3 2 5 19 25
5 Hisalis MD4 10 6 1 3 6 14 43
6 AthenA MD4 10 5 1 2 7 15 36
  3e klasse 
  MD5 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Overbos MD4 10 27 9 0 1 56 19
2 Hurley MD6 10 22 7 1 2 45 24
3 Terriërs MD5 10 16 5 1 4 24 18
4 Heerhugowaard MD2 10 10 3 1 6 21 23
5 IJburg MD5 10 8 2 2 6 18 46
6 Bloemendaal MD7 10 4 1 1 8 11 45
  4e klasse 
  MD6 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spire (WFHC) MD1 10 30 10 0 0 70 6
2 Terriërs MD6 10 24 8 0 2 55 13
3 Strawberries MD5 10 21 7 0 3 21 20
4 Kikkers MD8 10 20 6 2 2 36 22
5 Alkmaar MD8 10 13 4 1 5 15 31
6 AMVJ MD9 10 11 3 2 5 31 44
7 FIT MD7 10 9 3 0 7 13 31
8 Amstelveen MD5 10 8 2 2 6 17 27
9 Hoorn (WFHC) MD4 10 7 2 1 7 31 53
10 Purmerend MD5 10 2 0 2 8 9 51
  4e klasse